11. augusta 2012

Dedra Deotex

Včera som sľúbila, že napíšem recenziu na jeden výrobok, ktorý poznám vďaka môjmu priateľovi a je skvelým pomocníkom. Síce to nie je kozmetika, ale povedzme si, že vôňa človeka vytvára tiež dôležitý dojem, tak ako aj upravená tvár.


Zdroj: www.dedra.cz

Poznáte to... prídete domov z opekačky, z baru alebo nejakého zafajčeného priestoru a nechcete si hneď dať oprať v podstate čisté veci, kvôli tomu, že zapáchajú od dymu.

Jednoducho zoberiete Deotex, nastriekate ho na oblečenie a necháte uschnúť.
Samozrejme Deotex nemusíte používať len na oblečenie, ale prakticky na každú textíliu (nie kožu). Ja si ho občas strieknem na obliečky, na vankúše, na záclony či závesy, do auta... veľa možností. Zároveň osviežia celý priestor.
Má jemnú čistú vôňu - ako aviváž.
Deotex neobsahuje chlór ani fosfáty a výrobok nie je testovaný na zvieratách :-))
Pohlcovač pachov je uložený v tenšej plastovej fľaši s objemom 500 ml. Má kvalitný rozprašovač, takže po minutí roztoku je možné ho využiť ďalej :-)

Lacnejšia alternatíva je už len že si taký "deotex" namiešate sami doma. Z vody a trochu aviváže - no nemám to odskúšané, takže pomery jednotlivých ingrediencií nepoznám. Možno niekedy zaexperimentujem.

Zakúpite ho na internetovej stránke www.dedra.cz , majú 2 verzie tohto výrobku, ktoré sa zrejme líšia len vôňou a farbou etikety na fľaši.
Stojí 5,55€

Pekný deň,
                          Džejn

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár, robia mi veľkú radosť :-)